Hakkımızda

Baştuğ Şirketler Grubu

BAŞTUĞ GRUP 2007 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kendine ilke edindiği kaliteli, güvenli, güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile kısa süre içinde önce Van ve çevresi daha sonra Yurtta inşaat malzemeleri satış ve pazarlama sektörünün önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

2007 yılında Van Merkezde başlayan bu çalışma bugün 1200 m2 kapalı 2000 m2 açık alanda aynı heyecanla devam etmektedir. 10 yıl gibi bir süreci siz sayın müşterilerimizle birlikte geride bırakmanın haklı gururunu yaşayan firmamız ilk günkü hizmet anlayışından hiçbir şey kaybetmemiştir.

 

Sahip olduğu ticari beceri ve güçlü finansmanıyla sektörde güvenin simgesi olmuştur. Müşterilerine en kaliteli ürünleri en ekonomik şekilde sunmayı görev bilen ve bu konuda Türkiye çapında başarı kazanan firma, zengin çeşitlilikte ürün sunduğu depoları ve özel donanımlı araçlarıyla hizmet vermektedir. 
 
Tüm inşaat malzemelerini yetişmiş personel ve servis ağıyla yerinde değil, hizmeti sizlerin ayağınıza getirmek koşuluyla çalışmanın haklı gururunu sizlerle paylaşıyoruz.